Sineklik Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte ısınan topraktan çıkan haşerelerin ve sıcak aylarda hayatı kabusa çeviren sivrisineklerin önündeki en etkili engellerden biri sineklik oluyor. Sıcak havalarda kapı ve pencereleri açmadan oturamayacağınıza göre, kapı ve pencerelerinize sineklik takmanız herkes gibi sizin için de elzem bir durum, öyle değil mi? Ancak kaliteli bir sineklik tercih etmeli ve hem evinize hem de kapı ve pencerelerinize uygun sineklik modellerini tercih etmelisiniz.

sineklik nedir

Özellikle yaz aylarında evin her tarafındaki kapıları, camları açmadan oturan var mı aranızda? Yoktur diye tahmin ediyoruz. O halde sinekliğe ihtiyacınız var. Çünkü sivrisinekler birkaç aylığına hayatımıza dahil oldu bile. Yalnızca onlar değil, ısınan topraktan çıkan haşereler de sağda solda kendini göstermeye başladı. Özellikle bahçeli evi olanların önlem almaları şart! İlaçlama gibi kimyasal yöntemlere başvurup bahçenizdeki ve saksılarınızdaki bitkileri zehirlemeden önce, evinizin tüm kapı ve pencerelerine sineklik takma yolunu tercih etmelisiniz.

Sineklik Taktırmak İsterseniz :Bizimle İletişime Geçebilirsiniz .

İlginizi Çekebilir !  Sineklik Sistemleri İmalatı ve Montajı

Sineklik Sistemleri İle Havanız Olsun

İster PVC olsun ister ahşap, ister alüminyum ister cam… Malzemesi ne olursa olsun yeni nesil sineklik sistemleri tüm kapı ve pencereler için uyumlu hale getirilebiliyor. Sabit, sürme, stor, mıknatıslı, menteşe kapı ve pratik sineklik gibi değişen sineklik modellerinin arasından mekanlarınız için en uygun olanını seçebilirsiniz. Her bir modelin kendince kullanım avantajları olduğunu unutmayın. Dekorasyon stiline ve mobilyalarınıza uygun olan modellerle evinizin içinde de hava almanız artık mümkün.

Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları seçilen model, ürünün malzemesi, rengi ve tabi ölçülerine göre değişiyor. Fiyatlandırma kaç adet pencereye ve kapıya sineklik uygulanacağına göre de farklılaşıyor. Bu nedenle bir standardı olduğu söylenemez. Ama en uygun fiyatlar ve en iyi modeller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>