Motorlu Panjurlar Neden Gereklidir ?

Gelişen teknolojiyle birlikte tüm dünyada artık akıllı ürün ve sistemler daha çok öne çıkıyor. Kullanıcı odaklı bu ürün ve sistemlerle hayat giderek daha da kolaylaşıyor. Motorlu panjurlarda hayatı kolaylaştıran ve teknolojinin bize sunduğu nimetlerden biri… Peki, motorlu panjur neden gereklidir?

motorlu panjur neden gereklidir

Güvenli ve rahat yaşamak için artık pek çok ürün ve sistemi çeşitli markalar altında çeşitli firmaların üretimiyle bulmak mümkün. Pazardaki yoğun rekabet değişen özelliklerde pek çok kullanıcı odaklı ürünü önümüze getiriyor. Ancak bazıları var ki hem nostaljik hem de teknolojik olmalarıyla daha da bir özel oluyorlar. Bunlardan biri de motorlu panjurlar. Tasarım bakımından nostaljik bir etki uyandıran ancak teknoloji desteğiyle hayatı kolaylaştıran motorlu panjurlar, bizleri güneş ışınlarından, rüzgardan ve daha pek çok olumsuz çevresel etkiden koruyor. Aynı zamanda hırsızlara karşı da caydırıcı bir etki yaratarak daha güvenli ve daha rahat bir yaşamın bir parçası oluyorlar.

Motorlu Panjur Ne Kadar Güvenli?

Pek çok kişi tarafından özellikle güvenliği sağlama adına motorlu panjur tercih ediliyor. Peki, bu sistem ne kadar güvenli? Gerçekten de hırsızlara karşı caydırıcı bir etkide bulunuyor mu? Bu soruya, “evet bulunuyor” diye cevap verebiliriz çünkü motorlu panjurların dışarıdan açılması çok da kolay değil ve bu durum hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı bir etki oluşturuyor. Öte yandan dolu, fırtına gidi kötü hava olaylarında ve doğal afetlerde kolay kolay hasara uğramıyor bu sistemler hem sizi hem de evinizi koruma altına almış oluyor.

 

Motorlu Panjur Özellikleri Nelerdir?

Motorlu panjurlar oldukça pratik ve sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Bunu da sahip oldukları özellikler sağlıyor. İşte motorlu panjur özellikleri:

  • Uzaktan kumanda edilerek rahatlıkla açılıp kapanabiliyorlar.
  • Çok fazla enerji harcamıyorlar.
  • Ses ve ısı yalıtımı sağlıyorlar. Özellikle kış aylarında yüzde 30’a varan ısı yalıtımıyla enerjiden ciddi anlamda tasarruf sağlayabiliyorsunuz.
  • Uzun yıllar kullanılabiliyorlar.
  • Estetik tasarımlarıyla her türlü yapıya, dokuya ve renge uyum sağlayabiliyorlar.
İlginizi Çekebilir !  Cam Balkon Neden Gereklidir?

Motorlu Panjur Nasıl Temizlenir?

Motorlu panjurları temizlerken dikkatli olmak gerekiyor. Zira elektrikli oldukları unutulmamalı ve motora da su kaçırmamaya özen göstermeli. Bu nedenle motorlu panjurları yıkayarak temizleyecekseniz çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yumuşak fırçalar yardımıyla yıkayabilir veya silerek temizlemeyi tercih edebilirsiniz.

Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu panjur tamiri ya da montajı söz konuysa uzman teknik ekip hizmeti oldukça önemli… Ürünlerinizin zarar görmemesi ve ilk günkü gibi kullanılmaya devam edilebilmesi için motorlu panjur tamiri ve montajı konusunda sunduğumuz profesyonel hizmetten siz de faydalanabilirsiniz.

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>