Sineklik Sistemleri İmalatı ve Montajı

Pimapenin sineklikleri imalatı ve montajında firmamızın rakibi yoktur. Yaz gelince etrafta çoğalan sivriler, sivrisinekler, sinekler ve arılar evimize girerek rahatsızlık vermektedir. Sizde bu sorunlardan rahatsız oluyorsanız sineklik sistemi ile kolayca kurtulabilirsiniz. Pencereleriniz için yaptıracağınız sineklik montajı sizi bu dertten kurtarır. Kapı sinekliği ve pencere sinekliği modellerinden herhangi birini her türlü montajını yapıyoruz.

Alo Pimapenci olarak her türlü sineklik sistemi imalatı ve montajı yapmaktayız bizimle iletişime geçerek bu konuda müşteri hizmetlerimizden yardım talebi alabilirsiniz.

Sineklik Modelleri Nelerdir?

Değişen tiplerde ve farklı malzemelerden üretilmiş olan sineklik modelleri bulunuyor. Tüllü, menteşeli, pileli, stor, sürgülü ve mıknatıslı sineklik modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçmelisiniz.

Tül sineklik: Uygulaması en kolay olan sineklik modeli olduğunu söyleyelim. Sineklik tülleri bant ya da ahşap pencerelerde zımba yardımıyla monte edilebiliyor. Bu modellerin tül dışında telden imal edilmiş modelleri de bulunuyor.

Menteşeli sineklik: En çok bu model tercih ediliyor çünkü temizlenmesi oldukça çok kolay. Sineklikleri menteşelerinden çıkarıp yıkamak ve kuruduktan sonra takmak oldukça hijyenik ve pratik bir kullanım sağlıyor.

Pileli sineklik: Plise ve akordeon sineklik de denen bu modeller daha çok balkon kapılarında tercih ediliyor. Katlanabilir yapısı kullanım kolaylığı sağlasa da temizliği diğer modellere oranla biraz daha zor olabiliyor, katlanma yerleri de daha çabuk deforme olabiliyor.

Stor sineklik: Bu modeller stor perde mantığıyla aynı şekilde çalışıyor. Modeller arasında en uzun ömürlü olanların stor sineklikler olduğunun altını çizelim.

Sürgülü sineklik: Bu model de daha çok balkon ve teras kapılarında tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkıyor. Pencere ya da kapılan dış kısmına raylar monte ediliyor ve bu sayede sineklik rahatlıkla açılıp kapanabiliyor.

Mıknatıslı Sineklik: Bu modelde sineklik tülü ya da teli iki parçadan oluşuyor. Mıknatıslarla birbirine bağlı olan bu iki parça kendiliğinden kapanabiliyor.