PVC Pencere Fiyat Hesaplaması

Pvc günümüzde en çok tercih edilen kapı ve pencere malzemesidir. Sağladığı avantajların yanında fiyatının makul olması bu malzemenin kullanılmasının ana kaynağını oluşturmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her renk ve doku da üretilebilir olmaları da daha sıcak bir malzeme olmasını sağlamıştır.

 PVC Pencereler

 Pvc pencere hammaddesi tuz ve petrol olan ve hafif olmasının yanında sağlam da olan bir yapı malzemesidir. Ekonomik olması, uzun ömürlü olması, ataşe karşı yüksek dayanımlı olması ve iyi bir yalıtkan olması gibi özelliklerinden dolayı da kullanım oranı yüksektir. Beyaz renkte olabildiği gibi modern olarak gri, siyah renkler ile here türlü ahşap desenli olanları da üretilmektedir.

 PVC Pencere Fiyatları

 Pvc pencere fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Pimapen fiyat hesaplaması profillerin özelliklerine, kullanılan camın niteliğine, aksesuarların türüne ve işçilik kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu gibi kalemler görselliği ve yalıtım değerlerini etkilediği için pek tabi ki fiyatı da değiştirmektedir.

 Pvc Fiyat Hesaplaması

 Genellikle pencerelerde fiyat hesaplaması metrekare üzerinden yapılmaktadır. Ancak pvc pencere fiyatı nasıl hesaplanır? sorusunun sevabı bu değildir. Pvc pencereler farklı formalarda olabildiklerinden kullanılan profillerin metretül yani uzunluklarına göre hesaplanırlar. 1m. ye 1m. olan bir pencere toplam 4 metre kasadan ortada bölücü var ise onun da uzunluğu toplanarak hesaplanır ve metre fiyatı ile çarpılır. Bunun üzerine kullanılacak camın fiyatı ve aksesuarların fiyatları da eklenerek pencerenin toplam fiyatı hesaplanmış olur.

İlginizi Çekebilir !  Panjur Tamirini Ustasına Bırakın

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>